Susret nadbiskupa Dražena Kutleše s djelatnicima u kulturi

Zagrebački nadbiskup Dražen Kutleša susreo se s djelatnicima u kulturi, umjetnicima i čuvarima baštine Zagrebačke nadbiskupije u petak, 26. lipnja u Nadbiskupijskom pastoralnom institutu te dugogodišnjim djelatnicima uručio priznanja, izvijestio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.