Susret nadbiskupa Dražena Kutleše s djelatnicima u kulturi
Zagrebački nadbiskup Dražen Kutleša susreo se s djelatnicima u kulturi, umjetnicima i čuvarima baštine Zagrebačke nadbiskupije u petak, 26. lipnja u Nadbiskupijskom pastoralnom institutu te dugogodišnjim djelatnicima uručio priznanja, izvijestio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili.
Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako biste ga ugradili.