3. utrka za život
Zagreb (IKA)
Treća utrka za život u organizaciji udruge Hrvatska za Život održat će se 20. lipnja, a započet će u 11 sati. Start/cilj Utrke je kod ljetne pozornice na Bundeku.
Prijavnica za utrku za odrasle nalazi se na poveznici https://www.e-zupe.com/prijave/park-bundek/utrka-za-zivot.
Kotizacija/donacija za sudjelovanje u utrci odraslih je 50 kuna, od koje svaki sudionik na poklon dobiva majicu i okrepu. Preostali iznos od kotizacija upotrijebit će se kao donacija za pomoć majkama, trudnicama i njihovoj djeci; štićenicima o kojima brine udruga Hrvatska za Život. Sama staza Utrke dugačka je otprilike 6 800 metara.
Dječja utrka počinje u 10 sati, a provodi se u 3 kategorije (od 0 do 3 godine, od 3 do 6 godina i od 6 do 9 godina). Prijavnica za dječju utrku nalazi se na poveznici https://www.e-zupe.com/prijave/park-bundek/djecja-utrka-za-zivot. Za dječju utrku nema kotizacije, no može se dati dobrovoljna donacija.