Napomena: Ova web stranica uključuje sustav pristupačnosti. Pritisnite Control-F11 da biste web mjesto prilagodili osobama s oštećenjima vida koji koriste čitač zaslona; Pritisnite Control-F10 da biste otvorili izbornik pristupačnosti.
Istina je prava novost.

Dobrotvorni koncert za bolesnu djevojčicu

Zagreb, (IKA) – Dobrotvorni koncert za šestogodišnji bolesnu djevojčicu Mariju Magdalenu Marhaj održat će se u utorak 3. prosinca u 20 sati u Bazilici Srca Isusova u Zagrebu, a na njemu će nastupiti Marijina grupa iz DV sv. Vinka Vrapčići, ansambl Antiphonus, orguljaš Pavao Mašić, sopranistica Monika Cerovčec, trubač Vedran Kocelj, saksofonist Tomislav Žužak i orguljaš Ante Knešaurek.

Marija Magdalena Harhaj šestogodišnja je djevojčica koja boluje od rijetke teške bolesti, Schimke sindroma od kojeg u svijetu boluje oko 100 osoba. Zbog Schimke sindroma Marijini bubrezi otkazuju. Uz to, dobila je i leukemiju zbog čega je trenutačno istovremeno na kontinuiranoj dijalizi i kemoterapiji u klinici GOSH u Londonu, koja se jedina od svih kontaktiranih klinika u Europi željela prihvatiti liječenja djevojčice. Za Mariju Magdalenu njezini su prijatelji iz vrtića organizirali koncert na kojem će se skupljati sredstva za pomoć obitelji kako bi mogla snositi trošak smještaja u Londonu. Svi zainteresirani koji ne mogu doći na koncert, a žele pomoći, novac mogu uplatiti i na žiro račun broj HR3323400093113050608 otvoren u Privrednoj banci Zagreb d.d. BIC PBZGHR2X

Ne
Po
Ut
Sr
Če
Pe
Su
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?

SLAŽEM SE
Ne slažem se