Napomena: Ova web stranica uključuje sustav pristupačnosti. Pritisnite Control-F11 da biste web mjesto prilagodili osobama s oštećenjima vida koji koriste čitač zaslona; Pritisnite Control-F10 da biste otvorili izbornik pristupačnosti.
Istina je prava novost.

Marijin put u Klenovniku i proslava spomendana sv. Volfganga u Vukovoju

Klenovnik, (IKA) – Marijin put u Klenovniku i proslavu spomendana sv. Volfganga u Vukovoju u četvrtak 31. listopada predvodit će apostolski administrator Varaždinske biskupije mons. Josip Mrzljak. Hodočasnici će se okupiti kod Bolnice za plućne bolesti i TBC u 14 sati te krenuti na jedinstvenu molitvenu pobožnost uz 15 postaja otajstava krunice Blažene Djevice Marije.

Nakon četiri kilometra uspinjanja tradicionalno će središnji događaj molitvene pobožnosti biti misa koju će u najjužnijoj kapeli Sv. Volfganga u Europi predvoditi biskup Mrzljak u koncelebraciji sa svećenicima hodočasnicima.

Ne
Po
Ut
Sr
Če
Pe
Su
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?

SLAŽEM SE
Ne slažem se