MLADI O ULOZI KRŠĆANSKIH ZAJEDNICA U IZGRADNJI MEĐUNARODNE ZAJEDNICE
Subotica (IKA )
Subotica, 17. 2. 1997. (IKA) - U sklopu mjesečne tribine za mlade tajnik subotičke biskupije Slavko Večerin održao je 16. veljače u Katoličkome krugu u Subotici, predavanje "Uloga kršćanske zajednice u izgradnji međunarodne zajednice (prema koncilskome
Subotica, 17. 2. 1997. (IKA) – U sklopu mjesečne tribine za mlade tajnik subotičke biskupije Slavko Večerin održao je 16. veljače u Katoličkome krugu u Subotici, predavanje “Uloga kršćanske zajednice u izgradnji međunarodne zajednice (prema koncilskome dokumentu ‘Gaudium et spes’)”.
Mladi subotičkih župa i okolice okupljaju se jednom mjesečno na tu tribinu. Već godinu dana na tribini se obrađuje koncilski dokument “Gaudium et spes”. Mladi su se tako odazvali na poziv Sv. Oca koji im je u Loretu preporučio taj dokument. Predavači su svećenici subotičke biskupije.