Podjela svjedodžbi maturantima klasične gimnazije u Dubrovniku
Maturantima Biskupijske klasične gimnazije Ruđera Boškovića u Dubrovniku svečano su uručene svjedodžbe u četvrtak 11. lipnja u sjemenišnoj kapeli. Svečanosti su nazočili dubrovački biskup Roko Glasnović, ravnatelj škole don Tomislav Sikavica, razrednica Inge Bego Matijević, profesori i roditelji maturanata, izvijestio je Ured za medije Dubrovačke biskupije.