Biskup Košić posvetio kapelu Sv. Vinka Paulskog u Caritasovoj kući u Oborovu
Sisački biskup Vlado Košić predvodio je u ponedjeljak 7. siječnja svečano misno slavlje u kapeli Sv. Vinka Paulskog u istoimenoj Caritasovoj kući u Oborovu te je tom prigodom i posvetio tu novoobnovljenu kapelu i položio u oltar moći sv. Leopolda Bogdana Mandića.