Istina je prava novost.

Svećenici Zagrebačke nadbiskupije zahvalili za devetu obljetnicu svećeništva

Svećenici Zagrebačke nadbiskupije u Stepinčevu Karmelu u Brezovici proslavili su u srijedu, 17. lipnja, devetu obljetnicu svojega svećeničkog ređenja zahvalnim euharistijskim slavljem Bogu i Majci Božjoj Karmelskoj. Misno slavlje predslavio je vlč. Mario Dukić, a u suslavlju su bili njegovi kolege iz generacije 2017. godine: vlč. Tomislav Šagud, vlč. Krunoslav Kolar, vlč. Danijel Hačko i preč. Željko Nestić, izvijestio je Karmel Brezovica.