Proslavljen „Te Deum“ Hrvatskog katoličkog sveučilišta
Misa zahvalnica „Te Deum“ za proteklu godinu na Hrvatskom katoličkom sveučilištu slavljena je u srijedu, 10. lipnja, u bazilici svetog Antuna Padovanskog na Svetom Duhu u Zagrebu, izvijestilo je Sveučilište.