Hodočašće starijih osoba u Voćin na 23. godišnjicu krunjenja lika Majke Božje
Na dan kada je prije 23 godine sv. Ivan Pavao II. okrunio lik Majke Božje Voćinske za vrijeme svojega trećeg pastirskog pohoda Hrvatskoj, 7. lipnja, požeški biskup Ivo Martinović predvodio je euharistijsko slavlje u Voćinu u kojem su na poseban način sudjelovale starije, bolesne i osobe s invaliditetom s područja Požeške biskupije, izvijestio je Ured za odnose s javnošću, pisanu baštinu i tisak Požeške biskupije.