Istina je prava novost.

Održan Ljetni susret ministranata u Velikoj

Drugi ljetni susret ministranata održao se u Domu sv. Augustina u Velikoj od četvrtka, 18. lipnja, do petka, 19. lipnja, u organizaciji Povjerenstva Požeške biskupije za pastoral duhovnih zvanja, izvijestio je Ured za odnose s javnošću, pisanu baštinu i tisak Požeške biskupije.

Održan izlet ministranata Ivankovačkog dekanata

Dekanatski izlet ministranata Ivankovačkog dekanata održan je u ponedjeljak, 15. lipnja, tijekom kojega su sudionici posjetili Bošnjake, Otočke virove i Šiškovce, izvijestio je Tiskovni ured Đakovačko-osječke nadbiskupije.

Ministranti iz Metkovića pobjednici Ministrantske malonogometne lige „Ivan Merz“

Završnica Ministrantske malonogometne lige „Ivan Merz“ Splitsko-makarske nadbiskupije za sezonu 2025./2026 održana je u subotu 21. ožujka na igralištu splitskoga Nadbiskupskog sjemeništa, a ovogodišnji pobjednik je Župa sv. Nikole – Metković, koja je prvi put osvojila naslov prvaka, izvijestili su iz Splitsko-makarske nadbiskupije.

Ministranti iz Zaprešića posjetili Međubiskupijsko sjemenište u Zagrebu

Ministranti župe sv. Petra apostola iz Zaprešića pohodili su u subotu, 7. ožujka, Međubiskupijsko sjemenište na zagrebačkoj Šalati. U njihovoj pratnji bio je župni vikar vlč. Patrik Paulić, koji je zajedno s njima sudjelovao u cjelodnevnom susretu ispunjenom molitvom, radošću i bratskim zajedništvom, izvijestilo je Međubiskupijsko sjemenište u Zagrebu.

Misom i utakmicama započela 21. sezona ministrantske malonogometne lige u Splitsko-makarskoj nadbiskupiji

Misom koju je predvodio umirovljeni splitsko-makarski nadbiskup Marin Barišić te prvim odigranim utakmicama, u subotu 8. studenoga u Nadbiskupskom sjemeništu u Splitu započela je 21. sezona Ministrantske malonogometne lige „Ivan Merz“, u kojoj će se natjecati 34 župne ekipe iz Splitsko-makarske nadbiskupije, izvijestio je Tiskovni ured Splitsko-makarske nadbiskupije.

Ministranti Dubrovačke biskupije na godišnjem izletu u Boki kotorskoj

Ministranti Dubrovačke biskupije zajedno s biskupom Rokom Glasnovićem, župnicima i ostalim pratiteljima sudjelovali su na blagdan sv. Luke u subotu 18. listopada na godišnjem izletu koji je ove godine za odredište imao mjesta u Zaljevu hrvatskih svetaca – Boki Kotorskoj, izvijestila je Dubrovačka biskupija.

1 2 3 13