Održan Ljetni susret ministranata u Velikoj
Drugi ljetni susret ministranata održao se u Domu sv. Augustina u Velikoj od četvrtka, 18. lipnja, do petka, 19. lipnja, u organizaciji Povjerenstva Požeške biskupije za pastoral duhovnih zvanja, izvijestio je Ured za odnose s javnošću, pisanu baštinu i tisak Požeške biskupije.