U zagrebačkom NKG-u slavljena misa zahvalnica povodom završetka nastavne godine
Pomoćni zagrebački biskup Marko Kovač predvodio je na svetkovinu Presvetog Srca Isusova u petak 12. lipnja u sjemenišnoj crkvi Srca Isusova na zagrebačkoj Šalati zahvalno euharistijsko slavlje za učenike, profesore i djelatnike Nadbiskupske klasične gimnazije s pravom javnosti u Zagrebu, izvijestili su iz Škole.