Ljetni susret ministranata u Velikoj nedaleko Požege
U organizaciji Povjerenstva Požeške biskupije za pastoral duhovnih zvanja od ponedjeljka 15. do utorka 16. lipnja 2026. održan je prvi ljetni susret ministranata u Domu sv. Augustina u Velikoj nedaleko Požege, objavio je Ured za odnose s javnošću, pisanu baštinu i tisak Požeške biskupije.