Te Deum u Nadbiskupijskoj klasičnoj gimnaziji „Don Frane Bulić“ u Splitu
Split (IKA)
Splitsko-makarski nadbiskup Zdenko Križić predvodit će u petak, 26. lipnja, misu – Te Deum u 8.30 za završetak školske godine u Nadbiskupijskoj klasičnoj gimnaziji „Don Frane Bulić“ u Splitu.