Napomena: Ova web stranica uključuje sustav pristupačnosti. Pritisnite Control-F11 da biste web mjesto prilagodili osobama s oštećenjima vida koji koriste čitač zaslona; Pritisnite Control-F10 da biste otvorili izbornik pristupačnosti.
Istina je prava novost.

Klanjanje za mlade u Brestju

U župi Dobrog Pastira u Brestju u petak 11. studenoga održano je prvo ovogodišnje klanjanje za mlade koje će se odsad održavati svakog drugog petka u mjesecu.

Klanjanje je predvodio ovogodišnji mladomisnik iz Brestja Mate Cikoja koji sada djeluje u Župi sv. Josipa na Trešnjevci, a tema je bila „Tko je Isus za mene?“

Kao ispomoć za ispovijed stigao je i vlč. Krešimir Babić iz župe Svih svetih u Sesvetama. Kvartet Ivela pjesmom je animirao klanjanje na kojem se okupilo oko 80 mladih, a nakon samog klanjanja uslijedilo je druženje u župnoj dvorani. Sljedeće klanjanje održat će se 9. prosinca.

Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?

SLAŽEM SE
Ne slažem se