Napomena: Ova web stranica uključuje sustav pristupačnosti. Pritisnite Control-F11 da biste web mjesto prilagodili osobama s oštećenjima vida koji koriste čitač zaslona; Pritisnite Control-F10 da biste otvorili izbornik pristupačnosti.
Istina je prava novost.

Objavljena knjiga prof. dr. sc. Ivice Raguža „Pohvala samoći. Pismo sestrama“

Vlč. prof. dr. sc. Ivica Raguž, profesor dogmatske teologije na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Đakovu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, objavio je novu knjigu u nakladnoj kući „Panni” pod naslovom „Pohvala samoći. Pismo sestrama“, izvijestio je 18. listopada 2023. Tiskovni ured Đakovačko-osječke nadbiskupije.

Knjiga je posvećena jednoj zaboravljenoj temi u teologiji, a to je samoća. Autor u obliku pisma, koje je upućeno jednoj monaškoj zajednici u Hrvatskoj, promišlja o važnosti samoće s gledišta kršćanske vjere u današnjem vremenu koje je dokrajčilo samoću te čovjeka učinilo osamljenim. U kršćanskoj pak samoći čovjek nikada nije manje sam nego kad je sam.

Knjiga ima 87 stranica. Po cijeni od 11 eura može se naručiti u Nadbiskupijskoj knjižari bl. Salomeje u Đakovu: bl.salomeja@djos.hr; 031/802-430, ili pak kod samoga autora: communio.hr@gmail.com.

Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?

SLAŽEM SE
Ne slažem se