U Osijeku održana predavanja za članove Hrvatskog katoličkog liječničkog društva
Osječka podružnica Hrvatskog katoličkog liječničkog društva (HKLD) organizirala je u utorak, 9. lipnja u Nadbiskupskom vikarijatu u Osijeku stručna predavanja posvećena arterijskoj hipertenziji, objavio je Tiskovni ured Đakovačko-osječke nadbiskupije.