Predbožićni susret kardinala Bozanića s ravnateljicama i ravnateljima odgojno-obrazovnih institucija
U organizaciji Ureda za vjeronauk u školi Zagrebačke nadbiskupije u srijedu 19. prosinca održan je u Nadbiskupijskom pastoralnom institutu predbožićni susret zagrebačkog nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića s ravnateljicama i ravnateljima odgojno-obrazovnih institucija s područja Zagrebačke nadbiskupije.