katolicka-gimnazija-u-pozegi
Svečani oproštaj od maturanata Katoličke gimnazije u Požegi
Svečanost oproštaja od devete generacije maturanata Katoličke gimnazije u Požegi na kojoj je govor održao njezin osnivač požeški biskup Antun Škvorčević održana je u četvrtak 27. lipnja u dvorani sv. Terezije.
Nova umjetnička djela u Dijecezanskom muzeju u Požegi
Požeški biskup Antun Škvorčević zajedno s učenicima prvih razreda Katoličke gimnazije u Požegi, u pratnji vjeroučitelja Marijana Pavelića, posjetio je 31. svibnja Dijecezanski muzej u Požegi.