Misa zahvalnica u požeškoj katedrali prigodom završetka nastavne godine
Požeški biskup Ivo Martinović predvodio je u četvrtak 11. lipnja zahvalno euharistijsko slavlje „Te Deum“ u požeškoj katedrali za učenike i djelatnike Katoličke osnovne škole i Katoličke gimnazije u Požegi te drugih osnovnih i srednjih škola grada Požege, objavio je Ured za odnose s javnošću, pisanu baštinu i tisak Požeške biskupije.