Biskup Šaško predvodio 'Te Deum' za 357. akademsku godinu Sveučilišta u Zagrebu
Euharistijsko slavlje Te Deum laudamus - misu zahvalnicu fakulteta i akademija Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2025./2026. predvodio je zagrebački pomoćni biskup mons. Ivan Šaško u četvrtak 18. lipnja u Bogoslužnom prostoru bl. Alojzija Stepinca na Kaptolu, objavio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.