Franjevci iz DR Konga u posjetu samostanu Gospe od Zdravlja u Splitu
Samostan Gospe od Zdravlja u Splitu na Dobromu posjetila su od 18. do 22. lipnja dvojica braće iz DR Kongo: provincijal Franjevačke provincije sv. Ante u DR Kongo fra Jean Baptiste Tabaro i definitor te Provincije fra Pascal Lushuli, trenutno na službi u Piacenzi kao rektor bazilike santa Maria di Campagna.