Osijek: Nadbiskup Hranić predvodio misu zahvalnicu za kraj sveučilišne akademske godine
Misa zahvalnica za završetak akademske godine slavljena je 7. lipnja u konkatedrali svetih Petra i Pavla u Osijeku. Euharistijsko slavlje predvodio je đakovačko-osječki nadbiskup Đuro Hranić, izvijestio je Tiskovni ured Đakovačko-osječke nadbiskupije.