Homilija nadbiskupa Kutleše na proslavi sv. Vida u Rijeci
Na svetkovinu sv. Vida i završetku proslave 100. obljetnice uspostave Riječke biskupije, zagrebački nadbiskup i predsjednik Hrvatske biskupske konferencije (HBK) mons. Dražen Kutleša u homiliji je pozvao vjernike na autentično kršćansko svjedočenje, istaknuvši kako Krist i danas podiže svjedoke nade te da je Riječka nadbiskupija pozvana biti zajednica onih koji su „sol zemlje“ i „svjetlo svijeta“, izvijestio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.