S. Ivančica Fulir posjetila misijsku središnjicu Zagrebačke nadbiskupije
Redovnica Družbe Marijinih sestara od čudotvorne medaljice s. Ivančica Fulir, trenutno jedina misionarka iz Zagrebačke nadbiskupije koja od 2016. godine djeluje u biskupiji Porto Novo u afričkoj državi Benin, tijekom svoga godišnjeg odmora u petak 1. kolovoza ove godine pohodila je misijsku središnjicu Zagrebačke nadbiskupije i susrela se s ravnateljem Papinskih misijskih djela u Zagrebačkoj nadbiskupiji preč. Matijom Pavlakovićem.