Hodočašće dječjih crkvenih zborova u požešku katedralu
Članovi dječjih crkvenih zborova s područja Požeške biskupije hodočastili su 13. listopada u požešku katedralu u pripravi za svetkovinu sv. Terezije Avilske čija je ona zaštitnica.
Članovi dječjih crkvenih zborova s područja Požeške biskupije hodočastili su 13. listopada u požešku katedralu u pripravi za svetkovinu sv. Terezije Avilske čija je ona zaštitnica.
U nedjelju 7. listopada u požeškoj katedrali Sv. Terezije Avilske održan je drugi u nizu solistički koncert na orguljama u sklopu orguljaških večeri u požeškoj katedrali, na kojem je među slušateljima bio i biskup Antun Škvorčević. Solističkim koncertom na orguljama predstavio se češki orguljaš iz Praga Jaroslav Tuma.
Na obljetnicu posvete katedrale i uspostave Požeške biskupije te ređenja njezina prvog biskupa Antuna Škvorčevića, 27. rujna, misno slavlje u požeškoj katedrali predvodio je generalni vikar Josip Krpeljević, u zajedništvu s kanonicima požeškoga Stolnog kaptola Sv. Petra, te svećenicima u požeškim župama i u središnjim biskupijskim ustanovama.
Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?