Biskupijski susret ministranata u Pleternici
Susret ministranata Požeške biskupije održan je subotu 6. lipnja u biskupijskom svetištu Gospe od Suza u Pleternici u organizaciji Povjerenstva za pastoral duhovnih zvanja, izvijestili su iz Požeške biskupije.