Prezbitersko ređenje u požeškoj katedrali
Požeški biskup Ivo Martinović zaredio je tijekom euharistijskog slavlja u subotu, 20. lipnja, u požeškoj katedrali za prezbitere đakone Darija Baumana iz Župe sv. Luke Evanđelista u Lukaču, Mislava Jurakovića iz Župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja u Zapolju i Antonija Kljajića iz Župe sv. Josipa u Đurđenovcu, izvijestio je Ured za odnose s javnošću, pisanu baštinu i tisak Požeške biskupije.