Svetkovina Tijelova proslavljena u Puli
Na svetkovinu Presvetoga Tijela i Krvi Kristove 4. lipnja u večernjim satima misno slavlje u pulskoj katedrali i procesiju ulicama grada Pule, predvodio je porečki i pulski biskup Ivan Štironja u koncelebraciji sa svećenicima grada Pule, izvijestili su iz Porečke i Pulske biskupije.