Istina je prava novost.

Rijeka: Zahvalno misno slavlje povodom završetka školske godine

Na svetkovinu Presvetog Srca Isusova, u petak 12. lipnja, učenici i djelatnici Katoličke osnovne škole „Josip Pavlišić“, te vjeroučitelji Riječke nadbiskupije sudjelovali su na zahvalnom misnom slavlju povodom kraja nastavne godine, izvijestili su iz Riječke nadbiskupije.

Poruka nadbiskupa Zgrablića povodom početka nove školske godine

U povodu početka nove školske godine, zadarski nadbiskup Milan Zgrablić uputio je poruku svećenicima, vjeroučiteljima, katehetama, odgojiteljima u vjeri i župnim animatorima koju je predstavio na 47. katehetskom danu Zadarske nadbiskupije u subotu, 2. rujna, u crkvi sv. Pavla na Bokanjcu u Zadru.

1 2