Rijeka: Zahvalno misno slavlje povodom završetka školske godine
Na svetkovinu Presvetog Srca Isusova, u petak 12. lipnja, učenici i djelatnici Katoličke osnovne škole „Josip Pavlišić“, te vjeroučitelji Riječke nadbiskupije sudjelovali su na zahvalnom misnom slavlju povodom kraja nastavne godine, izvijestili su iz Riječke nadbiskupije.