Treće kolo Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije
Treće kolo Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije održano je u subotu 22. siječnja, a program je započeo u crkvi sv. Lovre u Požegi uz nazočnost požeškog biskupa Antuna Škvorčevića.
Treće kolo Katoličke malonogometne lige Požeške biskupije održano je u subotu 22. siječnja, a program je započeo u crkvi sv. Lovre u Požegi uz nazočnost požeškog biskupa Antuna Škvorčevića.
Na svetkovinu Isusa Krista Kralja svega stvorenja, 21. studenoga, večernjim euharistijskim slavljem u požeškoj katedrali u kojem su na poseban način sudjelovali mladi grada Požege i krizmanici požeške Župe sv. Terezije Avilske – proslavljen je Svjetski dan mladih.
Svećenički aspiranti Požeške biskupije koji su se ovog ljeta upisali u požeški Kolegij i Katoličku gimnaziju okupili su se prigodom svetkovine sv. Lovre, 10. kolovoza, na slavlju euharistije i prigodnom programu u Dvorani sv. Terezije Avilske u Požegi.
U organizaciji Povjerenstva Požeške biskupije za pastoral mladih u blizini Velike, na lokaciji „Duboka“ u Parku prirode Papuk od nedjelje 25. do subote 31. srpnja održan je Biskupijski kamp za mlade, izvijestila je Požeška biskupija.
Učenici katoličkih gimnazija iz Požege i Virovitice, kojima su se, primjereno okolnostima pandemije, predstavnički pridružili i drugi srednjoškolci iz Požeške biskupije, napose maturanti, hodočastili su u petak 7. svibnja Gospi Voćinskoj.
Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?