Nadbiskup Zgrablić: „Društvo koje ulaže samo u znanje i tehnički napredak suočava se s dubokom krizom“
Zadarski nadbiskup Milan Zgrablić predvodio je 21. lipnja „Te Deum“, odnosno misu zahvalnicu povodom završetka akademske godine Sveučilišta u Zadru, u katedrali sv. Stošije, izvijestio je Ured za medije Zadarske nadbiskupije.