Zlatna misa don Joze Kajića
Salezijanac don Jozo Kajić proslavio je zlatni jubilej svoga svećeničkog ređenja na blagdan Marije Pomoćnice, 24. svibnja u crkvi Svete Mati Slobode na Jarunu u Zagrebu u društvu braće salezijanaca, vjernika i prijatelja.
Salezijanac don Jozo Kajić proslavio je zlatni jubilej svoga svećeničkog ređenja na blagdan Marije Pomoćnice, 24. svibnja u crkvi Svete Mati Slobode na Jarunu u Zagrebu u društvu braće salezijanaca, vjernika i prijatelja.
U župnoj crkvi Marije Kraljice svijeta, u župi Palić pokraj Subotice svečanim euharistijskim slavljem u nedjelju 1. svibnja domaći župnik preč. Josip Leist proslavio je zlatnu misu - 50 godina svećeništva.
Umirovljeni svećenik Đakovačko-osječke nadbiskupije Marko Bubalo proslavio je 50. obljetnicu svoje mlade mise u nedjelju 1. svibnja, na blagdan sv. Josipa radnika, u crkvi Sv. Ladislava u Salanti-Nemetu u Mađarskoj.
Kanonik Prvostolnoga zagrebačkog kaptola mons. Zvonimir Sekelj proslavio je 50. obljetnicu misništva u svojoj rodnoj Župi sv. Nikole biskupa u Koprivnici večernjem misom na župnu svetkovinu 6. prosinca.
Župljani Župe sv. Anastazije u Samoboru u nedjelju 26. rujna bili su dionici zlatnoga jubileja - 50 godina svećeništva - kojega je svečanim euharistijskim slavljem u župnoj crkvi, u zajedništvu s više svećenika, proslavio preč. Juraj Župančić.
Svečanim euharistijskim slavljem, u nedjelju 12. rujna u katedrali Srca Isusova u Sarajevu, svoj zlatni svećenički jubilej – 50 godina misništva proslavio je dosadašnji apostolski nuncij u Bosni i Hercegovini nadbiskup Luigi Pezzuto, čije je odreknuće od službe prihvatio papa Franjo 31. kolovoza 2021. zbog navršene dobi.
Pod geslom „Gospodin je moja snaga, moja pjesma…“ svoju zlatnu misu - 50 godina svećeništva proslavio je u subotu 28. kolovoza u rodnoj župi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Koraću u Bosanskoj Posavini fra Blažen Lipovac, svećenik-redovnik Franjevačke provincije Bosne Srebrene.
U nedjelju 22. kolovoza u župnoj crkvi Sv. Blaža u Gradnićima kod Čitluka franjevac konventualac fra Kristofor Grgo Ćorić proslavio je 50 godina svećeništva.
Kanonik Prvostolnog kaptola đakovačko-osječkog mons. Luka Strgar proslavio je u Drenovcima u nedjelju 1. kolovoza 50. obljetnicu svećeničkoga ređenja.
Svećenik Mostarsko-duvanjske biskupije don Marko Kutleša predslavio je u subotu 31. srpnja u Župi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Prisoju zlatnu misu, objavljeno je na stranici tomislavcity.com.
Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?