Ispraćaj 9. hrvatskog kontingenta u misiju u Afganistan
Misno slavlje u kapeli vojne kapelanije sv. Petar i Pavao u vojarni „Pukovnik Marko Živković" predvodio je 31. kolovoza generalni vikar Vojnog ordinarijata u RH don Marko Medo u koncelebraciji s vojnim kapelanom don Antonijom Mikulićem, koji s kontingentom odlazi u Afganistan.