Nadbiskup Kutleša susreo se s kardinalom Mambertijem
Foto: TUZN // Nadbiskup Kutleša susreo se s kardinalom Mambertijem
Zagreb (IKA)
Zagrebački nadbiskup Dražen Kutleša susreo se u utorak 23. lipnja s prefektom Vrhovnog suda Apostolske signature kardinalom Dominiqueom Mambertijem, izvijestio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.
Nadbiskup Kutleša i kardinal Mamberti razgovarali su o djelovanju crkvenih sudova u čuvanju pravednosti te o aktualnim crkvenim i društvenim temama. Tijekom boravka u Hrvatskoj, kardinal Mamberti posjetit će Mariju Bistricu, a u srijedu 24. lipnja u Župi sv. Ivana Krstitelja, Zagreb – Nova Ves, predvodit će svečano misno slavlje povodom župne svetkovine, izvijestio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.