Biskup Petanjak predvodio misu na spomendan Gospe Lurdske
Na blagdan Gospe Lurdske i Svjetski dan bolesnika u nedjelju, 11. veljače, misu u samostanskoj kapucinskoj crkvi svetog Jakova st. u Osijeku predvodio je krčki biskup Ivica Petanjak u zajedništvu s redovnicima i svećenicima grada na Dravi.