Slavljena misa zahvalnica za samoborsko hodočašće Majci Božjoj Bistričkoj
Svečanom misom zahvalnicom u župnoj crkvi sv. Anastazije, u nedjelju 6. kolovoza 2023., samoborski romari zahvalili su za zavjetno hodočašće Majci Božjoj Bistričkoj.
Svečanom misom zahvalnicom u župnoj crkvi sv. Anastazije, u nedjelju 6. kolovoza 2023., samoborski romari zahvalili su za zavjetno hodočašće Majci Božjoj Bistričkoj.
Zavjetno varaždinsko hodočašće u Mariju Bistricu završilo je u ponedjeljak 3. srpnja 2023., misom zahvalnicom u varaždinskoj katedrali, koju je predslavio varaždinski biskup Bože Radoš u zajedništvu s varaždinskim župnicima i svećenicima iz središnjih biskupijskih ustanova.
U kapeli Nadbiskupskog sjemeništa u Splitu, u petak 30. lipnja, slavljena je misa zahvalnica za učenike i djelatnike Nadbiskupijske klasične gimnazije „Don Frane Bulić“. Euharistijsko slavlje predvodio je apostolski upravitelj Splitsko-makarske nadbiskupije mons. Želimir Puljić.
Učitelji i učenici Katoličke osnovne škole svete Uršule zajedno sa svojim roditeljima sudjelovali su u srijedu 21. lipnja 2023. u varaždinskoj katedrali na misi zahvalnici za proteklu nastavnu godinu.
Profesori i učenici Klasične gimnazije fra Marijana Lanosovića u Slavonskom Brodu zajedno sa svojim roditeljima sudjelovali su u srijedu 21. lipnja na misi zahvalnici za proteklu nastavnu godinu.
Učenici i djelatnici Katoličke osnovne škole u Šibeniku proteklu školsku godinu zaključili su misom zahvalnicom koju je u školskoj kongresnoj dvorani, u petak 16. lipnja predvodio šibenski biskup Tomislav Rogić. U koncelebraciji je bio župni vikar u katedrali sv. Jakova i biskupov tajnik don Šime Pleadin, a na slavlju je sudjelovao i umirovljeni biskup Ante Ivas.
Misu zahvalnicu za kraj akademske godine u nedjelju 11. lipnja u varaždinskoj katedrali predslavio je varaždinski biskup Bože Radoš.
Apostolski upravitelj Splitsko-makarske nadbiskupije mons. Želimir Puljić predvodio je u nedjelju 11. lipnja u splitskoj Župi Presvetog Srca Isusova na Visokoj, Te Deum – misu zahvalnicu za završetak akademske i pastoralne godine.
Na 10. nedjelju kroz crkvenu godinu, 11. lipnja u osječkoj konkatedrali sv. Petra i Pavla slavljena je svečana misa zahvalnica za kraj akademske 2022. /2023. godine na osječkom Sveučilištu J. J. Strossmayera.
U crkvi Svete Mati Slobode na zagrebačkom Jarunu u ponedjeljak 22. svibnja slavljena je misa zahvalnica za maturante Nadbiskupske klasične gimnazije s pravom javnosti u Zagrebu. Misu je predvodio je glavni urednik i direktor nakladničke kuće „Salesiana“ don Mihovil Kurkut, SDB.
Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?