U Sisku započeo 8. Mladifest Hrvatska
U organizaciji Marijine legije iz Petrinje, Sisačke biskupije i Župe sv. Kvirina u petak, 26. lipnja, u Sisku je započeo osmi Mladifest Hrvatska. Ovaj trodnevni duhovni susret mladih, nadahnut Međunarodnim molitvenim festivalom mladih u Međugorju, okupio je mlade iz cijele Hrvatske pod geslom: „Tako, Sin Čovječji gospodar je subote!“ (Mk 2,28). Misno slavlje, kao vrhunac prvoga dana Mladifesta, predvodio je sisački biskup Vlado Košić u zajedništvu s više svećenika, izvijestili su iz Sisačke biskupije.