Nadbiskup Puljić predvodio misu zahvalnicu u katedrali sv. Stošije
Misu zahvalnicu sa svečanim Tebe Boga hvalimo za proteklu građansku godinu u subotu, 31. prosinca u katedrali sv. Stošije u Zadru predvodio je zadarski nadbiskup Želimir Puljić.
Misu zahvalnicu sa svečanim Tebe Boga hvalimo za proteklu građansku godinu u subotu, 31. prosinca u katedrali sv. Stošije u Zadru predvodio je zadarski nadbiskup Želimir Puljić.
Misu zahvalnicu na završetku stare 2022. godine u subotu 31. prosinca u katedrali Gospe Velike u Dubrovniku predslavio je dubrovački biskup Roko Glasnović, a na kraju mise otpjevan je Te Deum. U zazivu molitve vjernika molilo se i za pokojnog papu emeritusa Benedikta XVI.
Bogoslovi i odgojitelji Centralnoga bogoslovnog sjemeništa u Splitu okupii su se u petak 1. srpnja na misi zahvalnici za proteklu akademsku i odgojnu godinu koju je predvodio umirovljeni splitsko-makarski nadbiskup Marin Barišić.
Požeški biskup Antun Škvorčević predvodio je 20. lipnja u požeškoj katedrali zahvalno euharistijsko slavlje - “Te Deum” za učenike i djelatnike Katoličke osnovne škole i Katoličke gimnazije u Požegi, kojima su se pridružili i predstavnici učenika drugih osnovnih i srednjih škola grada Požege.
Nakon dvije pandemijske godine u utorak 14. lipnja u crkvi Sv. Antuna Padovanskog u Zagrebu održan je Te Deum Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Misu zahvalnicu predvodio je sveučilišni kapelan vlč. Marko Čolić, prenosi Ured za odnose s javnošću HKS-a.
Prije kraja nastavne godine, u petak 17. lipnja, učenici i djelatnici Katoličke osnovne škole u Šibeniku zahvalili su Gospodinu za proteklu nastavnu godinu.
Misu zahvalnicu, "Te Deum", povodom završetka školske i akademske 2021./22. godine u varaždinskoj je katedrali u nedjelju 12. lipnja predslavio varaždinski biskup Bože Radoš.
Na svetkovinu Presvetog Trojstva, 12. lipnja, u osječkoj konkatedrali Sv. Petra i Pavla svečanu Misu zahvalnicu za kraj akademske 2021./2022. godine na osječkom Sveučilištu J. J. Strossmayera predvodio je đakovačko-osječki pomoćni biskup Ivan Ćurić.
U organizaciji Ureda za pastoral mladih Splitsko-makarske nadbiskupije, Studentskoga katoličkog centra Split, Katoličkoga bogoslovnog fakulteta, Studentskog centra i Sveučilišta u Splitu, u petak 10. lipnja u crkvi Gospe od zdravlja u Splitu slavljena je misa zahvalnica za akademsku godinu 2021./2022.
Svečanu misu zahvalnicu, Te Deum, na kraju akademske godine Sveučilišta u Zagrebu predslavio je pomoćni biskup zagrebački mons. Mijo Gorski, u četvrtak 9. lipnja u Župi sv. Petra apostola u Vlaškoj.
Ova stranica koristi dvije vrste kolačića: nužne tehničke kolačiće i kolačiće za analitiku.
Slažete li se s korištenjem kolačića za analitiku?