U Požegi obilježena 20. obljetnica smrti kardinala Kuharića
Na obljetnicu smrti sl. Božjeg kardinala Franje Kuharića, 11. ožujka, biskup Antun Škvorčević predvodio je za njega u požeškoj katedrali misu zadušnicu u zajedništvu sa svećenicima iz središnjih biskupijskih ustanova i župa grada Požege.